Wiadomości

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 22 marca 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogusław, Katarzyna, Oktawian

31 stycznia 2017 roku, zgodnie z uchwałą Rady Miasta Kraśnik nr XXVII/199/2016, targowisko przy ulicy Balladyny zakończyło funkcjonowanie. 1 lutego została oddana do użytku nowa hala targowa na Targowisku Miejskim przy ulicy Fabrycznej. W tym samym dniu nastąpiło również przekazanie kluczy do poszczególnych boksów handlowych podmiotom, prowadzącym dotychczasową działalność na starym targowisku. Mamy nadzieję, że w ciągu kilku dni poszczególne stanowiska zostaną uruchomione. Przeniesienie handlu do nowej hali na pewno spowoduje diametralną zmianę warunków handlu zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. 16 ogrzewanych boksów handlowych znajduje się w dwóch przestronnych i widnych pasażach, które mogą zostać wykorzystane również do ekspozycji towarów.
Prace budowlane obejmowały także modernizację pobliskiego pawilonu handlowego, gdzie zamontowano drzwi i okna w miejsce rolet, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia komfortu użytkowników.

Dodatkowo całe targowisko została powiększone o działki przejęte od FLT o powierzchni 0,1441 ha. Ten teren został utwardzony i przystosowany do potrzeb handlujących. Koszt całej inwestycji wyniósł 770 210 zł.

W tym miejscu warto przypomnieć, że handlujący mają także do dyspozycji 28 stanowisk zadaszonych i 22 stanowiska odkryte, a cały teren jest skanalizowany, ogrodzony oraz oświetlony. Według wszelkich szacunków powierzchnia udostępniona handlującym powinna zaspokoić wszelkie potrzeby w tym zakresie.

Wszystkim użytkownikom zmodernizowanego Targowiska Miejskiego życzymy samych handlowych sukcesów i pełni zadowolenia z działalności prowadzonej w warunkach odpowidających współczesnym potrzebom.

targowisko1

targowisko2

targowisko3 targowisko3a

targowisko4

 

START         URZĄD MIASTA        RADA MIASTA        GALERIA         VIDEO      WYDARZENIA       KONTAKT         BIP

napis 

TURYSTYCZNY KRAŚNIK   WIRTUALNY SPACER   APLIKACJA MOBILNA   ŻYCIE KRAŚNIKA   FOLDER PROMOCYJNY   HOT SPOTS   ZALEW KRAŚNICKI