Wiadomości

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 16 stycznia 2018    |    Imieniny obchodzą: Marceli, Włodzimierz, Bernard

jarek chrzanowskiKraśniczanie kontynuują akcję pomocy rodzinie Jarka Chrzanowskiego, który niestety nadal przebywa w szpitalu w stanie ciężkim. Po bardzo udanym meczu charytatywnym w koszykówkę, podczas którego zebrano prawie 11 tys. zł, organizowane są kolejne wydarzenia, dzięki którym zbierane są środki na dalsze leczenie i rehabilitację Jarka.

Miło jest nam poinformować, że w akcję pomocy dla młodego kraśniczanina włączyli się również studenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Jak co roku, organizują oni majówkę w górach pod hasłem ,,Trip w Bieszczady”.  Studencka wycieczka ma również cel charytatywny, gdyż 10% funduszy organizacyjnych przeznaczany jest zawsze na pomoc osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej. W tym roku studenci zdecydowali, że przekażą wsparcie Jarkowi Chrzanowskiemu i jego rodzinie.

Warto w tym miejscu podkreślić, że inicjatorką tego przedsięwzięcia jest pochodząca z Kraśnika Sylwia, studentka Uniwersytetu Przyrodniczego, która sytuację Jarka przedstawiła samorządowi studenckiemu i pilotowała całą sprawę. Należą się jej serdeczne podziękowania za skuteczne działanie. Dziękujemy również całej społeczności Uniwersytetu Przyrodniczego za włączenie się do akcji i okazaną wrażliwość, gdyż każda forma pomocy i wsparcia dla rodziny państwa Chrzanowskich się liczy!

Jola Boroń

Link do akcji studentów: www.tripwbieszczady.pl

jarek chrzanowski baner

 

popularne mash

Dni Kraśnika 2017

Wiadomości

Dni Kraśnika 2017

Wiadomości

START         URZĄD MIASTA        RADA MIASTA        GALERIA         VIDEO      WYDARZENIA       KONTAKT         BIP

napis 

TURYSTYCZNY KRAŚNIK   WIRTUALNY SPACER   APLIKACJA MOBILNA   ŻYCIE KRAŚNIKA   FOLDER PROMOCYJNY   HOT SPOTS   ZALEW KRAŚNICKI