Wiadomości

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 27 czerwca 2017    |    Imieniny obchodzą: Cyryl, Maryla, Władysław

jarek chrzanowskiKraśniczanie kontynuują akcję pomocy rodzinie Jarka Chrzanowskiego, który niestety nadal przebywa w szpitalu w stanie ciężkim. Po bardzo udanym meczu charytatywnym w koszykówkę, podczas którego zebrano prawie 11 tys. zł, organizowane są kolejne wydarzenia, dzięki którym zbierane są środki na dalsze leczenie i rehabilitację Jarka.

Miło jest nam poinformować, że w akcję pomocy dla młodego kraśniczanina włączyli się również studenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Jak co roku, organizują oni majówkę w górach pod hasłem ,,Trip w Bieszczady”.  Studencka wycieczka ma również cel charytatywny, gdyż 10% funduszy organizacyjnych przeznaczany jest zawsze na pomoc osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej. W tym roku studenci zdecydowali, że przekażą wsparcie Jarkowi Chrzanowskiemu i jego rodzinie.

Warto w tym miejscu podkreślić, że inicjatorką tego przedsięwzięcia jest pochodząca z Kraśnika Sylwia, studentka Uniwersytetu Przyrodniczego, która sytuację Jarka przedstawiła samorządowi studenckiemu i pilotowała całą sprawę. Należą się jej serdeczne podziękowania za skuteczne działanie. Dziękujemy również całej społeczności Uniwersytetu Przyrodniczego za włączenie się do akcji i okazaną wrażliwość, gdyż każda forma pomocy i wsparcia dla rodziny państwa Chrzanowskich się liczy!

Jola Boroń

Link do akcji studentów: www.tripwbieszczady.pl

jarek chrzanowski baner

 

popularne mash

START         URZĄD MIASTA        RADA MIASTA        GALERIA         VIDEO      WYDARZENIA       KONTAKT         BIP

napis 

TURYSTYCZNY KRAŚNIK   WIRTUALNY SPACER   APLIKACJA MOBILNA   ŻYCIE KRAŚNIKA   FOLDER PROMOCYJNY   HOT SPOTS   ZALEW KRAŚNICKI