Wiadomości

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 19 września 2017    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, January

BTW 2017

Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 lutego 2017 r. lista startowa do Biegu Tropem Wilczym 2017 została zamknięta ponieważ osiągnęliśmy limit 300 zgłoszonych zawodników. Wszystkim zapisanym dziękujemy za zainteresowanie, a pozostałe osoby zapraszamy w przyszłym roku.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Biegiem zwracamy się z prośbą o informację od osób, które z różnych względów nie będą mogły wystartować w imprezie, a zapisały się do naszego biegu. Osoby, które poinformują nas o tym, iż nie wystartują, nie będą blokować niepotrzebnie miejsca dla tych, którzy chcą wystartować i przebiec dystans 1963 m bądź 5 kilometrów.

Pakiety startowe będą do odbioru w dniu 26 lutego od godziny 10.00 do godz. 11.00 w Biurze Zawodów w Parku im. Jana Pawła II.

 

Lista zgłoszonych osób na Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Kraśnik, 26 lutego 2017 r.

 

Imię i nazwisko Rok urodzenia Dystans
Andrzejczuk Jerzy 1967 1963
Aniołek Bożena 1967 1963
Aniołek Jacek 1964 1963
Balawender Paweł 1970 5 km
Bieleń Paweł 1977 5 km
Bieniek Karol 2006 1963
Bijak Lech 1949 1963
Biłgorajska Wanesa 2005 1963
Bochen Anna 2005 1963
Boryc   Monika 1977 5 km
Bucoń Janusz 1973 5 km
Bucoń Paweł 2007 5 km
Burak Jan 2006 1963
Chmura Michal 1982 1963
Choma Bartosz 2001 1963
Chomczyk Patrycja 2005 1963
Chrzanowska Janik Marta 1980 1963
Chwiej Kamilka 2006 1963
Ciempiel Konrad 2000 1963
Ciempiel  Przemysław 1991 1963
Ciepła Angelika 2001 1963
Ciepła Weronika 2003 1963
Ciepła Wiktoria 2003 1963
Czaja Michał 2002 5 km
Czapla Weronika 2005 1963
Czaplicki Jakub 2002 5 km
Czerebak Paulina 2002 1963
Daniel Szczepan 2001 1963
Dębicki Michał 1998 5 km
Dębniak Leszek 1968 5 km

Dobrowolska-Kasica Karolina

1986 1963
Dolecki Łukasz 2000 5 km
Drumlak Klaudiusz 2006 1963
Flis Bartłomiej 1977 5 km
Gajewska Zuzanna 2002 1963
Gałat Krzysztof 1970 1963
Gazda Kinga 2005 1963
Gąsiorowska Natalia 2001 1963
Gębala Monika 2002 5 km
Gil Dawid 2001 1963
Glinka Urszula 1970 5 km
Gobadło Rafał 1984 5 km
Goliński Mariusz 1972 1963
Gołofit Gabriel 2005 1963
Gorczyca Zuzanna 2001 1963
Górniak Bartłomiej 1990 1963
Górniak Marcin 1994 5 km
Graboś Marcin 1976 1963
Graboś Martynka 2005 1963
Grabowska Marta 1982 1963
Grabowski Grzegorz 1982 5 km
Grabowski Sebastian 1981 5 km
Gramek Natalia 2000 5 km
Grądek Dariusz 1967 5 km
Grela Filip 2006 1963
Greszeta Monika 1974 1963
Greszeta Robert 1969 1963
Gruchalska Dorota 1980 5 km
Grządka Adrian 2001 1963
Gubernat Szymon 2001 5 km
Gustaw Maria 2005 1963
Gustaw Paweł  2002 5 km
Gustaw Piotr 2005 1963
Henzler Mikołaj 2001 5 km
Hofman  Pola 2004 1963
Hofman Artur 1978 5 km
Iluk Przemysław 2002 5 km
Jabłońska Monika 1981 5 km
Jabłoński Łukasz 1978 5 km
Jadach Katarzyna 2002 1963
Janik Filip 2002 1963
Jankowska Zofia 2003 1963
Kapica Angelika 2006 1963
Kapica Marcin 1980 1963
Kapica  Katarzyna 1983 1963
Kasica Jarosław 1986 1963
Knap Kosma 2001 1963
Kołazińska-Bieleń Magdalena 1978 5 km
Kołtun Aleksandra 2006 1963
Kołtun Dorota 1978 1963
Komaszka Maja 2008 1963
Komaszka Oliwier 2009 1963
Korecki Mirosław 1967 1963
Kornacka Magdalena 1975 5 km
Koślak Seweryn 1979 5 km
Kot Marek 1971 5 km
Kot Marek 1971 5 km
Kozik Paweł 1982 5 km
Krawiec Agnieszka 1974 1963
Krawiec Antoni 2006 1963
Krawiec Maciej 1999 5 km
Krawiec Sławomir 1971 5 km
Król Rafał 1989 5 km
Krzysztof Mazik 1982 5 km
Kufel Natalia 1997 1963
Kulina Kacper 2000 5 km
Kurzyna Krzysztof 1972 5 km
Kuśmierz Marcel 2002 5 km
Latosiewicz Mateusz 2005 1963
Lebowa Marian 1964 1963
Łaba Kamila 2001 1963
Łukasik Grzegorz 1976 1963
Łukomska Inga 2001 1963
Makoś Karolina 2001 1963
Malinowski Tomasz 1981 5 km
Małek Aleksandra 2001 1963
Małyszek Filip 2002 1963
Małyszek Maciej 1996 1963
Marecki Dariusz 1964 5 km
Markiewicz Paweł 1977 1963
Matacz Piotr 1980 5 km
Matuszkiewicz Anna 2001 1963
Mazurek Aleksandra 2002 1963
Michalczyk Wiktoria 2002 1963
Michna Kacper 2005 1963
Mielniczuk - Graczew Eugeniusz 2001 5 km
Mikołajczak Oskar 2000 5 km
Mucha Amelia 2005 1963
Mucha Beata 1966 1963
Mucha Krzysztof 1966 1963
Nitkiewicz Olga 2002 1963
Olech Łukasz 1982 5 km
Ożyp Dominik 2004 1963
Paduch Dawid 1999 1963
Paweł Kozik 1982 5 km
Pawlos January 1964 1963
Pełka Wojciech 1978 1963
Pędrak  Tomasz 1984 5 km
Pierzyniak Sebastian 2006 1963
Pietraś Filip 2005 1963
Pietroń Maja 2001 1963
Pleban Hubert 2002 5 km
Posyniak Bartłomiej 2001 1963
Prokop Mateusz 1988 5 km
Pyzik Paweł 1975 1963
Rachoń Aleksandra 2001 1963
Rak  Paweł 2002 1963
Romanowski Sergiusz 1991 5 km
Rubaj  Maciej 2005 1963
Rutkowski Andrzej 1965 1963
Ryniewska Julia 2001 1963
Rzepecka Joanna 1983 1963
Saj Maja 2001 1963
Saj Tomasz 1968 5 km
Sakłak Oskar 2006 1963
Samol Jakub 2001 1963
Sieczka Katarzyna 1992 1963
Sieczka Krzysztof 1989 5 km
Skokowski Łukasz 1983 1963
Smaga Antoni 2007 5 km
Smaga Krzysztof 1970 5 km
Smagiel Andrzej 1981 1963
Solis Eryk 2001 1963
Sosnówka Jacek 1976 1963
Sosnówka Milena 2007 1963
Sosnówka Oliwia 2005 1963
Sosnówka Oliwia 2006 1963
Stochmalski Marcin 1991 5 km
Stola Dorota 1973 5 km
Stola Piotr 1966 5 km
Strawa Maja 2003 1963
Stuj Michal 1980 1963
Sulowska Kinga 1985 5 km
Surdacki  Maksymilian 1999 1963
Surowiec Artur 1982 5 km
Suszek Mateusz 2002 5 km
Szabat Wiesław 1960 5 km
Szatkowska Aleksandra 1988 5 km
Szczuka Dawid 1984 5 km
Szczuka Filip 2006 1963
Szczuka Julia 2009 1963
Szczuka Małgorzata 1985 1963
Szewc Daniel 1985 1963
Szewczyk Katarzyna 1977 5 km
Szmit Piotr 1982 5 km
Szmit  Filip 2004 5 km
Szmyrgała Konrad 1978 1963
Szumna Katarzyna 1974 1963
Szumny Sebastian 2005 1963
Szwedo Michał 1978 1963
Szwedo Oliwier 2006 1963
Termena Jakub 2005 1963
Tęcza   Justyna 1983 5 km
Toporowski Jarosław 1987 1963
Tracz Damian 1998 5 km
Trukan Hubert 1971 1963
Tuderek Anna 2002 1963
Tworek Adrian 2005 1963
Wciślak Alan 2005 1963
Wiech Mirosław 1967 1963
Wiśniewski Karol 2001 1963
Wojtaszek Marcin 1995 5 km
Wołoszyn  Małgorzata 1972 5 km
Woś Rafał 1992 5 km
Wożniak Katarzyna  1979 5 km
Wójtowicz Karolina 2005 1963
Wysocka  Amelia 2007 5 km
Wysocka Katarzyna 1974 5 km
Wysocka Nadia 2009 1963
Wysocki Daniel 1977 5 km
Zając Jacek 1968 5 km
Zarawski Bartosz 2005 1963
 Zarzycki Seweryn 1993 5 km
Zielonka Magdalena 1966 1963
Zioło Mirosław 1973 1963
Zych Grzegorz 1971 5 km
Żaba Michał 2001 1963
Żaba Sławomir 1963 1963

Pobierz regulanim w pdf 

 

popularne mash

Dni Kraśnika 2017

Wiadomości

Dni Kraśnika 2017

Wiadomości

START         URZĄD MIASTA        RADA MIASTA        GALERIA         VIDEO      WYDARZENIA       KONTAKT         BIP

napis 

TURYSTYCZNY KRAŚNIK   WIRTUALNY SPACER   APLIKACJA MOBILNA   ŻYCIE KRAŚNIKA   FOLDER PROMOCYJNY   HOT SPOTS   ZALEW KRAŚNICKI