Kultura

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 24 marca 2019    |    Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor

Bohaterem 41. Spotkania z Twórczością Bardów będzie Tomasz Sawicki z Opola. Autor muzyki, tekstów piosenek, skeczów i audycji radiowych. Organizator wielu koncertów i imprez kulturalnych, między innymi spotkań ze znanymi pisarzami – Williamem Whartonem i Normanem Davisem. Uczestnik i laureat festiwali i przeglądów, w tym Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, FAMY w Świnoujściu, Festiwalu „Zostań Gwiazdą Kabaretu” w Poznaniu, Festiwalu Piosenki Kabaretowej OSPA w Ostrołęce, Turnieju Łgarzy w Bogatyni, Studenckiej Giełdy Piosenki Turystycznej w Szklarskiej Porębie. Na co dzień przedsiębiorca, tłumacz przysięgły i nauczyciel języka angielskiego.

Dotychczas wydał trzy płyty, dwie studyjne: „Piosenki z Teczki”, „Radość człowiecza” oraz jedną koncertową „I jeszcze… live”. Towarzyszy mu zespół w składzie:

Jacek Mielcarek – saksofon, klarnet, Łukasz Gliniorz – fortepian, Kazimierz Knapik – gitara basowa.

„Bardzo młody, niezwykle przystojny, smukły i wysportowany. Bez trudu robi szpagat i skokiem masztalerskim wskakuje na konia. Zawsze świetnie ubrany w garnitur od Armaniego, włosy w brylantynie (...) to nie ja” – pisze na swojej stronie Tomasz Sawicki. Jaki zatem jest? Przekonajmy się razem 22 lipca (niedziela) o godzinie 19 na dziedzińcu Niebieskiego Młyna przy ul. Jagiellońskiej 5 w Kraśniku. Wstęp tradycyjnie wolny!

bardograjka41

0
0
0
s2smodern