Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Udane starty kraśnickich biegaczy

19.09.2023 Print

W niedzielny poranek 17 września Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie zorganizowała bieg na dziesięć kilometrów - Jesienna Dycha. Trasa biegu prowadziła ścieżkami rowerowymi wzdłuż Zalewu Zemborzyckiego.

Zwyciężył Michał Biały z SKB Kraśnik  z czasem 33.25 minuty.

Wojciech Widomski z SKB zajął 4. miejsce w czasie 42.18 min w kategorii M-50. W tej samej kategorii Kazimierz Kuśmierz z Kraśnika zajął 7. miejsce w czasie 43.51 min. Z kraśniczan z nową życiówką na mecie zameldował się Tymoteusz Kubik  z czasem 43.56 min.

Jesienną Dychę ukończyło 438 zawodniczek i zawodników.

W Białymstoku w ramach imprezy Białystok Biega rozegrano bieg na dystansie 10 km. Kamil Młynarz z SKB zajął 4. miejsce z czasem 33:34. Zwyciężył Vitalii Kuznetsov z Ukrainy (32:18).

Czekamy na kolejne świetne wieści o kraśnickich biegaczach i jak zawsze trzymamy kciuki za udane starty!