Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

XIX Piłkarski Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik Chłopców Klas III i Młodszych

11.06.2021 Print

10 czerwca 2021 r. została rozegrana XIX edycja Piłkarskiego Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik Chłopców Klas III i Młodszych.

Do turnieju przystąpiło 5 szkół podstawowych,  rozgrywki toczyły się systemem "każdy z każdym ". Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym obfitował w wiele pięknych akcji i bramek.  Najlepsza w tym roku okazała się SP nr 2, drugie miejsce zajęła SP 5, trzecie SP 3, czwarte SP 1 a piąte SP 6.

Wyróżniono najlepszych zawodników z każdej szkoły:

SP 1 Krzysztof Wtykło, SP 2 Karol Jędrzejewski, SP 3 Bartosz Bartoszek,  SP 5 Karol Pawlasek, SP 6 Jakub Oszust.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Bartosz Ul z SP 6, najlepszym zawodnikiem Marcel Głaz z SP 2, natomiast królem strzelców Marek Staszowski z SP 5. Wszyscy wyróżnieni zawodnicy otrzymali  statuetki i dyplomy, szkoły zostały nagrodzone pucharami i dyplomami, każdy zawodnik otrzymał medal, słodycze i napoje.

Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Urząd Miasta Kraśnik.
Specjalną nagrodę w postaci koszulki drużyny AEK Ateny dla króla strzelców ufundował Damian Szymański wychowanek MUKS Kraśnik.

Nagrody wręczali: w imieniu Burmistrza miasta Kraśnik Dyrektor MOSiR w Kraśniku Rafał Tomiło,  Reprezentant Polski Damian Szymański i prezes MUKS KRAŚNIK Konrad Szmyrgała.

Organizatorem turnieju był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Kraśnik.

Środki na turniej zostały pozyskane  MOPS KRAŚNIK z Miejskiego Programu Profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2021.